Aktuality

Dne 30. října 2019 se bude konat konzultační seminář Dítě s poruchou autistického spektra. Těší se na Vás koordinátorka pro děti s PAS Mgr. Ilona Dohnalová.
V rámci péče našeho SPC o děti s poruchami autistického spektra pořádáme rodičovské skupinky pro rodiče klientů s poruchami autistického spektra. Další skupinka proběhne již v úterý 3. prosince 2019 ve 14:00. Těšíme se na Vás.
V rámci péče našeho SPC o děti s poruchami autistického spektra pořádáme setkání pro asistenty pedagoga klientů s poruchou autistického spektra. Další schůzka se bude konat v úterý 5. listopadu 2019 ve 14:00. Těšíme se na Vás.
Využití trampolíny při výchovně vzdělávací činnosti a Využití trampolíny při stimulaci dětí se zdravotním postižením. Lektorky: Mgr. Jana Rittichová, Bc. Ivana Zelená.