Mateřská škola a Speciálně pedagogické centrum Jihlava, příspěvková organizace

Sovičky

Telefon: 567 570 053

Pedagogické vedení:  Bc. Stanislava Jamborová - učitelka

                                               Jaroslava Doležalová - učitelka

Počet dětí ve třídě: 26

Jedná se o běžnou třídu, věkově smíšenou. Do kolektivu jsou integrovány děti se speciálními vzdělávacími potřebami. Třída Soviček využívá nabídky bruslení, výstav, divadel a dalších kulturních a vzdělávacích akcí. Pro předškoláky s menší potřebou spánku vedou paní učitelky pracovní a výtvarné činnosti v rámci předškolní přípravy. Logopedickou prevenci zajišťuje Bc. Jitka Kubelová. Třída využívá programů: saunování, trampoterapie, snoezelenu, logopedie, keramika.

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru