Mateřská škola a Speciálně pedagogické centrum Jihlava, příspěvková organizace

Koťátka

Telefon: 567 570 056

Pedagogické vedení: Jana Šlapalová – učitelka, Gabriela Porubová – učitelka

Počet dětí ve třídě: 26 

Běžná třída, věkově smíšená. Správnou výslovnost podporujeme nejen skupinovou logopedií, ale i pomocí Werbeck metody Terapie zpěvem. Pod vedením  třídních  učitelek v této třídě byl před čtyřmi roky založen pěvecký sbor,, Mašinka“. Pěvecký sbor  má již na kontě mnoho ocenění. Předškolním dětem je nabídnuta hra na zobcovou flétnu, zaměřená na „zdravé pískání“ – správné dechové návyky. Děti mají možnost účastnit se dalších aktivit: trampolína, sauna, snoozelen a cha-cha box. Zastřešujeme projekt Uspávání a Probouzení broučků zaměřený na environmentální výchovu. Do kolektivu jsou integrovány děti se speciálními vzdělávacími potřebami. Zde využíváme možnosti spolupráce se speciálně pedagogickým centrem. Velmi nám záleží na spolupráci s rodiči. Logopedickou prevenci zajišťuje Bc. Jitka Kubelová.

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru