Berušky a Žabičky

Pedagogické vedení: Mgr. Lenka Žatečková - učitelka

Blanka Kutějová - asistent pedagoga

Bc. Iveta Plottová - učitelka

Třídy zřízené pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami. Pedagogičtí pracovníci pracují s dětmi s těžkým a kombinovaným postižením, často dětmi imobilními a dětmi s poruchami autistického spektra. Práce probíhá skupinově i individuálně pod vedením učitelek a asistentů pedagoga.

Děti využívají rehabilitace na míčích, hydroterapie, masáže - míčkování ve snoezelen multismyslové místnosti, saunování, cvičení na počítačích a interaktivní tabule, logopedie, herní terapie, keramiky, zrakové a sluchové terapie, trampoterapie a arteterapie. V těchto třídách je obzvláště důležitá úzká spolupráce s rodiči.